Letné outfity

Letné outfity 2015 – Tieto kúsky musíte mať!

Tohtoročné leto bude naozaj horúce! Čo bude IN ?A čo sa bude nosiť ? To sa dozviete ak si prečítate nasledujúce riadky. Určite ste si všimli že väčšina doplnkov či kúskov oblečenia začala obsahovať strapce, toto leto sa im proste nevyhnete. Ak zvolíte sandáliky na podpätku , či tašku alebo tank top určite zažiarite!

Móda,Oblečenie,Strapce,Kabelka,Tričko,Topánky

Samozrejme že leto nieje len o slnečných popoludniach ,večery bývajú o čosi chladnejšie na to väčšina návrhárov taktiež myslela. Aby ste mohli vydržať vonku, na pláži alebo kdekoľvek kde budete bude Vám stačiť jeden úžasný kúsok s ktorým dobijete nie len leto ale aj jeseň! Tento rok patrí kimonám, takže šup-šup do najbližšieho obchodu si aspoň jeden zakúpiť. Kimono je veľmi pekný ,univerzálny kúsok oblečenia ktorým nič nepokazíte.Nemusíte ho hodiny kombinovať s doplnkami pretože ide o to aby vynikol on. Myslím si,že si ho zamilujete.

collage

Čipka stále in?

Väčšina žien si tento materiál  zamilovala. Pre všetky milovníčky čipky tu máme dobrú správu – Čipka  nás neopustí ani toto leto! Stovky outfitov môžete zakladať na jednom jedinom kúsku oblečenia ktorý obsahuje čipku.

collaghhe

Jednoduchá elegancia

Jednoduché kúsky ,pastalové farby, jemné detaily toto sú hlavnými znakmi tohtoročného leta. Ak budete siahať po slamených klobúkoch, jednoduchých sandálikoch, bielych tričkách, pastelových šatoch či sukňách, poprípade čipkovaných kraťasoch určite neurobíte chybu.Podstatou tohoto leta je cítiť sa sviežo a pohodlne. Taktiež neurobíte chybu ak siahnete po etno vzoroch či hippies štýle .

leto pastelový outfit

Zdroj úvodnej fotky: Flicker – Trang Angels

Autor

Mim Lou Mim

Súvisiace príspevky

Zanechať odpoveď