Donna Rosi módna kolekcia

Donna Rosi – módna kolekcia jar/leto 2015

Značku Donna Rosi založila koncom roka 1989 Milka Harmantová. Otvorila malú krajčírsku dielňu na Dunajskej ulici v Bratislave. Tvorba salónu je zameraná výlučne na kvalitnú maloseriovú konfekciu, ktorá uspokojí každého, kto si potrpí na kvalitu šitia, materiálu a v neposlednom rade na originalitu.

Značka Donna Rosi predviedla na módnej prehliadke k aktuálnej sezóne až 60 modelov. S Dávkou elegancie predstavila nielen najnovšie kúsky v širokej škále farieb, ale aj bohaté množstvo nohavicových kostýmov, ľahučkých blúzok, či šiat – a to všetko z tých najpríjemnejších materiálov. Dôraz hlavne kladú na detaily, vďaka ktorým vznikajú originálne modely.

farebný outfit kvetované šaty elegantný outfit elegantný outfit

K novopredstavenej kolekcii módneho domu Donna Rosi boli vkusne zvolené aj módne doplnky, ktoré tvorili prevažne náhrdelníky z riečnej perly, kameňa, mušle, krištáľu a ručne šité kožené kabelky značky Donna Rosi, ktoré majú precízne spracovanie, veľmi prakticky riešené vnútro s množstvo priečinkov a zipsov. Väčšinou limitovaná edícia vyrobená na Slovensku. 

 

perlový náhrdelník čierna elegantná kabelka

Najhorúcejšou novinkou značky však stále zostávajú dva parfumy z kolekcie “Eight o´clock collection” – DONNA 8 AM a DONNA 8 PM. Táto kolekcia parfumov vznikla za spolupráce so slovenským parfumérom Robertom Haváčom.

Donna Rosi parfum

Autor

Sabina

Súvisiace príspevky

Zanechať odpoveď