5 super tipov ako vybrať šperk partnerke k vianociam

5 super tipov ako vybrať šperk partnerke k Vianociam

Vianoce už opäť čakajú za dverami – nenechajte sa zaskočiť a prekvapte svoju partnerku tým najkrajším darčekom. Šperk je jediný dar, ktorý dokáže vyčariť úsmev na tvári každej ženy. Spolu s nami vyberiete ten správny tak, aby ste sa trafili do vkusu vašej partnerky.

Veľkosť nie je problémom

Ak netrafíte veľkosť prsteňa alebo vyberiete pridlhú retiazku, nič sa nedeje. Predajňa, v ktorej ste šperk zakúpili, vám retiazku alebo prsteň prispôsobí podľa potreby. V prípade zmenšenia dostanete zvyšný kúsok zlata alebo striebra naspäť, v prípade zväčšenia bude šperk upravený zlatom alebo striebrom navyše. Žiadna katastrofa, len drobná úprava – a niekedy aj na počkanie.

Vianočný darček - šperk

Obkukajte jej štýl

Najjednoduchší a najspoľahlivejší spôsob – jednoducho sa pozrite, aké šperky nosí. Najneskôr za týždeň spozorujete, či preferuje malé náušnice, väčšie prstene alebo nosí výrazné brošne. Potom už len zájdete do najbližšej predajne alebo si pozriete internetový obchod a rýchlo sa strafíte do jej vkusu. Z množstva šperkov vyberiete taký, ktorý sa najviac podobá tým, čo nosila v týchto dňoch. Hotovo.

Športový typ ženy

Šperky pre aktívnu ženu zvyknú byť jednoduché, rozhodne sa vyhnite priveľmi noblesným kúskom. Vzhľadom na to, že sa venuje športu a oblieka sa voľnejšie, vyberajte šperky jednoduché, bez zbytočného zdobenia. Majú byť vhodné na nosenie počas každého dňa, vrátane času kedy sa venuje športu.

Romantická a nežná

Romantická žena plná nehy ocení prsteň s jemným kamienkom a nenápadným zdobením. Prsteň by rozhodne nemal byť veľký a výstredný, práve naopak – menší je lepší. Potešíte ju diamantom alebo nebesky modrým zafírom. Retiazka nemusí byť hrubá, ide o to aby sa hodila k jej krehkosti.

Vianočný darček - šperk

Odvážna a spoločenská

Smelé ženy, ktoré rady ukazujú svoju osobnosť, ocenia nápadnejšie šperky. Pokojne teda siahnite po hrubšej retiazke, väčšom prsteni alebo vyberte netradičnú brošňu zo zlata vykladanú rubínom. Všetko odvážne a netradičné je dovolené. To isté platí aj pre spoločenské typy žien, ktoré rady ukážu svoje šperky aj iným ženám.

Viete aký typ je vaša partnerka? Radi nakupujete svojim nežným polovičkám šperky ako darček?

Zdroj obrázkov: Instagram

Autor

Lucka

Súvisiace príspevky

1 Komentár

  1. 02 júna 2016 na 6:42 PM

    (LIKE) Toto sa mi veľmi páči.

Zanechať odpoveď