Jesnenné outfity

10 top trendov – jeseň 2016

Jesenné počasie k nám už definitívne zavítalo a ak ste podobne ako ja zistili, že neviete čo si túto jeseň obliecť aby ste sa cítili príjemne ale zároveň aj dobre vyzerali ponúkavam vám tu 10 top trendov tejto jesene. Určite ste si už mnohé z nich všimli aj v obchodoch takže neváhajte a nakupujte.

1. Volány všade

Volány na šatách, volány na blúzke, volány na svetríku. Určite ste už postrehli toto “obsession” s volánikmi. Volány sú ženské a jednoduchým kúskom dodávajú zaujmavosť.

10 top trendov - jeseň 2016

Zdroj: Asos.com

2. Všetko zo zamatu

Príjemný zamat je vynikajúci materiál, ktorý sa dá použiť na čokoľvek. Ak si túto jeseň do šatníka zaradíte zamatové šaty, sačko či dokonca topánky budete vyzerať trendy a zároveň to dodá vášmu looku určitý pocit luxusu.

10 top trendov - jeseň 2016

Zdroj: PlanetBlueBlog.com 

3. Ukážte ramená

Už počas leta boli odhalené ramená obrovským trendom a tento pretrváva aj počas jesene. Rôzdiel bude len v tom ako sa vy sami rozhodnete tento trend aplikovať. Cez jeseň môžete mať napríklad blúzku s dlhým rukávom ktorá odhalí časť vašich ramien alebo si dáte obtiahnuté tričko s krátkym rukávom a holými ramenami. Je to len a len na vás.

10 top trendov - jeseň 2016

Zdroj: Asos.com

4. Blúzky s mašličkou

V kurze je akákoľvek blúzka, ktorá umožňuje aby ste si na krku uviazali mašličku. Blúzka a mašlička môžu byť v kľude rôznych farieb.

10 top trendov - jeseň 2016

Zdroj: Forever 21

5. Striebro

Striebro, striebro a ešte raz striebro. Ako sme už v minulom príspevku spomínali (viac tu) tohto roku kraľuje striebro. Čo sa týka doplnkov nezabúdajte na obrovský trend, ktorý pretrváva celý rok a sú to náhrdelníky chokers.

Zásnubné prstene - atypické a nové tvary

Zdroj fotky: Bride´s Diary.com, prstene značky Tiffany & Co.

Trend jesene 2016 - striebro

Zdroj: Harper´s Bazaar

6. Vínová

Bordová farba sa k jeseni vynikajúco hodí a zároveň aj osvieži váš šatník. Počas jesene sa zvykneme vracať k tmavším farbám a bordová je skvelá v tom, že sa dá jednoducho kombinovať z klasickými neutrálnymi farbami ale zároveň si drží svoj nádych k červenej a tak outfit nepôsobí len “čierno-bielo”.

10 top trendov - jeseň 2016

Zdroj: PS by Dila 

7. Hodváb

Podobne ako zamat – vyberte si akýkoľvek kúsok, ktorý je z tohto materiálu. Bombera, blúzka alebo top všetko sa počíta.

10 top trendov - jeseň 2016

Zdroj: Pinterest.com

8. Body

Body je vynikajúce najmä ak si chcete obliecť niečo odvážnejšie napríklad hlboký výstrih a zároveň keď chcete aby všetko držalo na svojom mieste tak ako má.

10 top trendov - jeseň 2016Zdroj: DamnYouLookGoodDaily.com

9. Výrazné rukávy

Jednoduché tričko či blúzka ale zato výrazné rukávy. Podobne ako volány výrazné rukávy oživia celkový vzhľad napriek tomu, že kúsok, ktorý máte na sebe oblečený je veľmi jednoduchý. Nakoľko budú rukávy výrazné je len na vás ak ste odvážne zvoľte veľmi široké zvonové rukávy ak nie stačí aj malý náznak.

10 top trendov - jeseň 2016

Zdroj: WhereToGet.it

10. Staro-ružová a rôzne odtiene svetlo-ružovej

Staro-ružová síce nie je klasická jesenná farba ale tento rok sa prelína z jarnej/letnej módy až to tej jesennej. A keďže sme si ju tak veľmi obľúbili je vynikajúce, že sa jej ešte nemusíme vzdávať.

10 top trendov - jeseň 2016

Zdroj: ShopStyle.com

 

Ktorý trend sa vám páči najviac? Máte niečo podobné v skrini? Alebo sa ešte len chystáte na nákupy? Napíšte nám dolu do komentárov.

Zdroj úvodnej fotky: EDWARD BERTHELOT/GETTY IMAGES

Autor

Lucka

Súvisiace príspevky

Zanechať odpoveď