Pero na mobil a pero s kryštálmi Swarovski elements

Nie je to šperk a predsa to je šperk

Neviete čo kúpiť vašej krajšej polovičke, sestre alebo tete. Mám pre vás univerzálny darček vhodný pre dámy (v tlmenejších farbách vhodný aj pre pánov).

Pero na mobil s kryštálmi

Pero na mobil s kryštálmi

Toto pero je skvelým doplnkom ku ktorémukoľvek dotykovému telefónu. Písanie mailov a sms správ z mobilu je s perom na mobil hračkou. Pero na mobil máte vždy poruke keďže ho stačí zasunúť do telefónu podobne ako slúchadlá a keď ho potrebujete iba ho vyberiete a použijete. Vo vnútri tuby sú prekrásne kryštáliky, ktoré pôsobia veľmi elegantne a štýlovo.

Pozrite si video – pero na mobil v akcii

 Klasické pero + pero na mobil v jednom

Z jednej strany klasické pero z druhej pero na dotykový mobil či tablet. Túto kombináciu ocenia najmä majitelia/ky tabletu a to hlavne ak tablet využívajú ako pracovný nástroj.  Samozrejme trblietavé kamene nemôžu chýbať v krásnej kancelárii.

Pero na mobil ale zároveň aj klasické pero s kryštálmi Swarovski Elements

Klasické pero s kryštálmi

Ak však máte záujem iba o obyčajné pero ale kryštáliky vás oslnili, vyhovieme aj vám. Tieto perá majú namiesto pera na dotykový mobil/tablet na konci vsadený ďalší trblietavý kryštál.

Klasické pero s kryštálmi Swarovski elements

Lucka

Ahojte:) volám sa Lucia. Mám rada všetko čo sa týka módy, make-upu, šperkov, DIY, vlasového stylingu a nechtového dizajnu.

Okrem toho ma bavia knihy, angličtina a rada cestujem:). Nájdete ma aj na Instagrame @missluciadams a na mojom blogu www.luciasblog.sk (IG @luciasblogsk)

More Posts - Website

Follow Me:
FacebookPinterest

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *