Čo vám počas horúcich letných dní nesmie chýbať!

Určite aj vy to máte tak, že vždy keď sa niekde ponáhľate len tak si nespomeniete čo zoberiete zo sebou. Dnes vám ukážem pár vecí, ktoré sa na pláž, k bazénu alebo len na piknik určite budú hodiť!

IMG_5036[1]

1.Kniha

1.tipom je kniha. Vždy keď nemáte chuť máčať sa vo vode,ľahnete si na deku,chytíte trochu bronzu a  obohatíte sa o ďalší zaujímavý príbeh.

IMG_5041[1]

2.Klobúk

Nechceme predsa aby nám slnko spálilo celú tvár (aj keď na to pomôže opaľovací krém), ale keď slnko veľmi pečie treba si chrániť aj hlavu. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, keď vás v teple bolí hlava aký je pravý dôvod? Môže to byť aj tým,že si hlavu dostatočne nechránite a k tomu je klobúk ako stvorený. Zároveň je aj skvelý módny doplnok.

IMG_5042[1]

3.Náhrdelník

K jednoduchým letným šatám by sa hodilo niečo,čo outfit rozžiari, dodá mu akoby “šťavu”. Preto by farebný náhrdelník tiež nemal chýbať!IMG_5040[1]

4.Neonový lak

Posledný typ je neonový lak. V lete je to už nutnosťou. Kedy inokedy ako v lete môžete na nechtoch nosiť výrazné farebné laky? Myslím, že keď si pekne navrhnete outfit a k tomu zladíte nechty bude to vyzerať super!

IMG_5039[1] Čo nesmie na pláži alebo na pikniku chýbať Vám? Aj my sa radi inšpirujeme napíšte nám dolu do komentárov vaše obľúbené letné vychytávky.

Alexandra Sokoliová

Som obyčajná baba ,ktorú baví líčenie,fashion,nakupovanie,ale aj vyrábanie vlastných vecí a doplnkov. Odo mňa môžete čakať príspevky spojené s týmito témami:)

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *