Halloween make up - Halloween masky - domace

6 nápadov na Halloweenske masky vytvorené pomocou MAKE UPU

Minulý týždeň sme vám ukázali 6 jednoduchých nápadov na Halloweenske masky a dnes pokračujeme 6 nápadmi na Halloweenske masky ku ktorým potrebujete len svoj make-up. Ak nechcete do Halloweenskeho kostýmu zbytočne veľa investovať stačí ak sa primaľujete o trochu viacej a líčenie doplníte jednoduchým oblečením.

1. Klaun

Halloween make up - Halloween masky - domace

Jediné čo potrebujete na túto masku je čierna kajalová ceruzka a troška červeného rúžu. Myslím si, že toto prevedenie je veľmi pekné a dokonca nie je vôbec také strašidelné ako väčšina klaunov.

2. MačkaHalloween make up - Halloween masky - domace

Mačka je jeden z najjedoduchších kostýmov a ani k tomuto v podstate nepotrebujete nič iné len veľa veľa čiernej kajalovej ceruzky. A už len záleží na vás nakoľko výrazný look budete chcieť.

3. Iná mačkovitá šelma

Halloween make up - Halloween masky - domace

Môžete sa inšpirovať aj inými mačkovitými šelmami ako napríklad pumou či tigrom. Okrem toho Snapchat dnes tak preslávil “psí look” vďaka jednému z filtrov, že nie je náročné ho “obkresliť” a tiež využiť ako skvelú a jednoduchú masku.

3. Lesná víla

Halloween make up - Halloween masky - domace

Ku maske lesnej víli už budete potrebovať viac farieb a aj kvietky na dozodbenie vlasov. Look doplňte dlhými letnými šatami.

4. Kleopatra

Halloween make up - Halloween masky - domace

Kleopatra je asi najnáročnejšia zo všetkých možností, ktoré vám tu dnes ukazujeme. Potrebujete viac farieb ale zároveň masku treba doplniť vhodným oblečením a doplnkami. Ale výsledok určite bude stáť zato.

6. Spider(wo)manHalloween make up - Halloween masky - domace

Posledná je Spider(wo)man a k vášmu klasickému make-upu budete podľa všetkého potrebovať červenú farbu na telo. Outfit zlaďte do červena alebo čierna poprípade trošku modrej či zlatej. To už necháme na vašu predstavivosť a fantáziu :).

 

Máte rady Halloween? Akú masku si dáte na tento rok na Halloweensku párty vy? Ktorý look sa vám páči najviac? Napíšte nám dolu do komentárov.

Zdroj fotiek make upu: emezeloid – Instagram, viva glam kay – Instagram, makeupbyleyla – Instagramariellevldmakeup – Instagramzuleykasilver – Instagram, jadedeacon – Instagram, Glaminati.com; zdroj úvodnej fotky: Minimalisti.com

Lucka

Ahojte:) volám sa Lucia. Mám rada všetko čo sa týka módy, make-upu, šperkov, DIY, vlasového stylingu a nechtového dizajnu.

Okrem toho ma bavia knihy, angličtina a rada cestujem:). Nájdete ma aj na Instagrame @missluciadams a na mojom blogu www.luciasblog.sk (IG @luciasblogsk)

More Posts - Website

Follow Me:
FacebookPinterest

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *