Ako sa pripraviť na prvé rande - článok

4 rady, ako uspieť na prvom rande

Tiež sa vám stalo, že vás váš pán ”dokonalý” pozval na prvé rande a vo vašom tele začala vojna myšlienok čo si oblečiete? Ako outfit doplníte?  Očaríte ho dostatočne na to aby vás pozval na ďalšie? Nebojte sa! už žiadne starosti. Prišli sme na to ako byť sexi, slušná a zároveň tajomná. Tu je zopár trikov a rád.

1. Prvoplánová vyzývavosť

Tak či onak vyhýbajte sa jej. Žiaden muž nemá rád ak sa mu niečo prinesie priamo pred nos a obzvlášť k tomu na striebornom podnose. Zabudnite teda na čipkovanú podprsenku, presvitajúcu, priehľadnú blúzku,šaty, ktoré siahajú ledva pod zadok či výstrih, ktorý končí kde si pri pupku.

2. Oblečenie podľa miesta

Ak sa jedná o večeru v dobrej reštaurácií spojenú napríklad s divadlom stavte to na malé čierne či krátke šaty s decentným strihom. Nič tým nepokazíte a ešte stále môžete opačné pohlavie priniesť do rozpakov.

prvé rande

Prechádzka uprostred sparného leta však predstavuje malé problémy v podobe nadpriemerných horúčav. Na tieto účely sú ako stvorené krátke šortky ale tie džínsové radšej nechajte na popoludnie strávené pri jazere. Váš obdivovateľ určite ocení tie s elegantno-športovým strihom. Bedrové strihy sú určite sexi, ale sexi nie sú nohavičky čo z poza nich netaktne vykúkajú. Ak chcete aby vaše rande malo ten správny smer skúste zaloviť vo vodách vysokých pásov. V takýchto prípadoch často krát siahnite aj po letných voľných šatách,ktoré vám dodajú oveľa viac ženskosti a voľnosti.

letné šaty

3. Topy

Pri priesvitných kričíme veľké ,,nie”! Predsa sa len musíte tváriť trocha cudne  a muža dostatočne navnadiť. Samozrejme, že leto prináša so sebou vlnu odhaľovania sa ale aj opálené ramená a odhalená šija dokážu robiť divy. Vyhnite sa nápisom na tričku, dráždivým nápisom cez prsia a taktiež to kde bol daný top kúpený. To, že ste finančne zabezpečená je vec príjemná, ale nemusíte to dávať na javo hneď na prvej schôdzke.

ženské topy

4. Doplnky

Prílišná prezdobenosť muža odrádza tak ako ho odrádza make-up žiariaci všetkými farbami  a popiera prirodzenú krásu. Ak máte výrazné náušnice, náramky, náhrdelníky v rovnakej intenzite zabudnite. Listovou kabelkou nahraďte tú veľkú, ktorú nosíte do práce či školy. Topánky zvoľte tie, v ktorých máte rázny krok. Nič nie je viac komické ako žena, ktorá sa trmáca na opätkoch ako ryba na suchu.

letné rande

Nezabudnite, že muži na vás ocenia najmä vašu prirodzenú stránku. Vždy buďte sama sebou nech sa deje čo sa deje. Buďte šarmantnou a pozornou spoločníčkou. Buďte aj trochu tajomná a nevyrozprávajte svoj životný príbeh hneď celý, nechajte si niečo aj na ďalšie schôdzky. Veď nech sa váš pán ,,dokonalý” má na čo tešiť.

 

 

Ak máte otázky alebo potrebujete pomoc ohľadom prvého rande, stretávky alebo niečo s čím si nedokážete poradiť dole nám nechajte komentár. Odpovieme. 

Lenka

Obyčajný človek,ktorý má rôzne záujmy 🙂 . Zvieratá, šport,móda a po novom písanie blogu.

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebook

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *