Ako zladiť náhrdelnik - blog

3 tipy ako zladiť výrazný náhrdelník

Vlastníte doma výrazné náhrdelníky a neviete k čomu ich nosiť? Dnes si ukážeme 3 outfity ku ktorým sa tieto náhrdelníky skvelo hodia!

Outfit č.1

outfit č.1

Outfit č.1 sa skladá z klasickej bielej blúzky,ktorá je “crop top”,čiernych džínsov s vysokým pásom,klasických bielych lodičiek,mini kabelkou,ktorá ladí s náhrdelníkom no a kráľ outfitu je výrazný tyrkysovo zelený náhrdelník doplnený malými náušnicami s kryštálikom.

Outfit č.2

outfit č.2

Outfit č.2  jeho základom sú modré šaty,ktoré majú malý výstrih na bokoch,keby nám bola zima tak cez seba prehodíme biele sako,topánky som zvolila výraznejšie na hrubšom opätku a doplnky som zvolila vo farbe šiat čiže minimalistické hodinky s opäť mohutným výrazným bielym náhrdelníkom.

Outfit č.3

outfit č.3

Outfit č.3 posledný outfit sa skladá z roztomilého kvietkovaného crop topu,čiernej sukne,ktorá je vzadu dlhšia ako vpredu,takisto výraznejšími sandálkami na opätku,keďže slnko svieti cez leto stále neodmyslitelnými pomocníkmi sú slnečné okuliare, na ruku som zvolila ružovkastý náramok a do krku čierny náhrdelník s ružičkami.

Čo poviete? Ktorý outfit vás najviac oslovil? Napíšte nám dolu do komentárov 🙂

Alexandra Sokoliová

Som obyčajná baba ,ktorú baví líčenie,fashion,nakupovanie,ale aj vyrábanie vlastných vecí a doplnkov. Odo mňa môžete čakať príspevky spojené s týmito témami:)

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *